Spor

Anadolu Efes Sinan Erdem’de oynayacak

Anadolu Efes, maçlarını Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynayacak.

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 2017-2018 sezonundan bu yana iç alan maçlarını oynayacağı spor salonu belli oldu. Anadolu Efes, Turkish Airlines Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi karşılaşmalarını, tertemiz sezon itibarıyla Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynayacak.

Yeni sezon kombinelerinin satışı ayni ritimde devam ediyor

Anadolu Efes Fan Club üyeleri, Sinan Erdem Spor Salonu için yapacakları kombine alışverişlerinde de yüzde 20 indirimden yararlanma hakkına sahip olacak.

Basketbolseverler, iOS App Store ve Google Play Store üzerinden Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması’nı indirerek saniyeler içerisinde Fan Club üyesi olabiliyor.

Sinan Erdem Spor Salonu için satışa sunulan kombinelerin ücretleri ise şu şekilde belirlendi:

Kategori Kombine ücreti İndirimli
P1 4500 Lira 3600 TL
P2 3750 Lira 3000 TL
S1 2250 Lira 1800 TL
S2 1400 Lira 1120 TL
T1 975 Lira 780 TL
T2 550 Lira 440 TL
T3 300 Lira 240 TL

Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki localardan kombine satın almak istek eden taraftarlar ise loca fiyatlarını TIXBOX müşteri hizmetlerinden öğrenebilecekler.

Kombineler, Sinan Erdem’de de geçerli

2017-2018 sezonu öncesinde evvel olarak Abdi İpekçi Spor Salonu için satışa sunulan kombineler, kombine alınan tribün kategorisine eşdeğer olarak Anadolu Efes’in Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki maçları için de geçerli olacak. Kombine sahibi taraftarlar, 22 – 23 – 24 Eylül günlerinde veyahut üç Ekim’de Darüşşafaka Basket ile oynanacak hazırlık karşılaşmasında Sinan Erdem Spor Salonu’na gelerek tertemiz koltuklarının yerini görebilecek. Ayrı olarak kombine sahibi taraftarlar, kendileri için atanan koltuklarının yerini aynı kategoride değiştirme, değişik tek tribün kategorisine geçme ve dilerlerse kombinelerini ücretsiz iptal etme hakkına da sahip olacaklar.Kombinelerini iptal etmek istek eden taraftarlar ise bu işlemi TIXBOX müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilecekler. Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki koltuğunu görmek, koltuğunun yerini değiştirmek ve kombine satın almak istek eden taraftarlar, İhtiyaç duyulan açıklamaları www.anadoluefessk.org üzerinden de takip edebilirler.

 

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *