Magazin

Ebru Şallı’nın sevgilisinin eşi; hamile olduğunu açıkladı

Ebru Şallı’nın beraber olduğu Uğur Akkuş’un evli ve iki çocuk babası olduğunun meydana çıkmasının hemen peşinden Akkuş’un yaptığı “biz ayrıldık” açıklamasına eşinden yanıt geldi.

“3 YIL ÖNCE EVLİLİĞİM BİTTİ”

Uğur Akkuş evli olduğu haberlerinin çıkmasıın hemen peşinden bir açıklama yaparak; “Biz üç aydır seviyeli, dürüst, doğru, saygılı tek ilişki içindeyiz. Her şey açık ve ortada. Kimse kimseyi kandırmadığı benzeri bir dava zamani olduğu amaciyla insanların hususi hayatını etkilememek ve evlenme kurumuna duyduğumuz saygıdan dolayı vakiti gelince şart olan detayları konuşmayı uyumlu görüyoruz. Ancak üç yıl evvel biten tek evlilik ve boşanma zamani olduğu amaciyla detayların çok konuşulmamasını umut ediyoruz.” demişti.

Ebru Şallı'nın sevgilisinin eşi; gebe olduğunu açıkladı
Gamze Akkuş-Uğur Akkuş

“9 HAFTALIK HAMİLEYİM”

Uğur Akkuş’un medya açıklamasından sonra, Gonca Akkuş’tan beklemediginiz bir açıklama geldi. Akkuş, üçüncü çocuğuna gebe olduğunu söyledi: “9 haftalık hamileyim. Planlı tek gebelikti, doğuracaktım. Fakat bu açıklamalardan ardindan sonlandırıyorum hamileliğimi. Herkes amaciyla hayırlısı olsun.”

Ebru Şallı'nın sevgilisinin eşi; gebe olduğunu açıkladı

“BURNUMU VE KABURGAMI KIRDI”

Gonca Akkuş, geçmişte eşinden şiddet gördüğünü de öne sürdü: “İki sefer boşanma davası açtım. İkisi de yaralama davası. Eşim üç sene evvel kıskançlık sebebinden çıkan dövüşte kolumu 3 yerinden kırdı. geçtigimiz sene de burnumu ve kaburgamı kırdı. Hepsinin raporu var. Ve hüküm davaları bendeniz şikayetimi çektiğim halde ayni ritimde devam ediyor.”

Ebru Şallı'nın sevgilisinin eşi; gebe olduğunu açıkladı

Ebru Şallı'nın sevgilisinin eşi; gebe olduğunu açıkladı

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *