Güncel

Zaharova başını örttü, Ruslar şov yapma dedi

Gerçekleştirdiği dış geziler esnasında beklemediginiz çıkışlarıyla adından laf ettiren Rus Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Suudi Arabistan gezisinde de kıyafetiyle sürpriz yaptı.

Zaharova başını örttü, Ruslar şov yapma dedi

FACEBOOK’TAN TESETTÜRLÜ fotograf PAYLAŞTI

S.Arabistan gezisine kıyafet olarak evvelce hazırlandığı her halinden belli var olan Zaharova, Facebook hesabından bu resimleri paylaştı. Fotoğrafların altına not da düşen Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü “S.Arabistan’a ayak bastığımızda bana kıyafet ile alakalı kaidelere uyup uymayacağımı sordular. bendeniz de tabiki uyacağım dedim” satırları okundu.

Zaharova başını örttü, Ruslar şov yapma dedi

RUS TAKİPÇİLERİ TEPKİ GÖSTERDİ: ŞOV YAPMA

Ancak Zaharova’nın paylaştığı S.Arabistan resimleri Rusya’daki Facebook takipçileri tarafından negatif karşılandı. Yapılan yüzlerce yorumda kisa açiklama olarak, “Bu cambazlık senin neyine. Müslüman Arap ülkesinde ananelere saygılı olmak normal. ama bunu tek şov şekline dönüştürmek hiç yakışmamış. Avrupa ülkelerinden S.Arabistan’ı ziyaret eden kadın politikacılar kıyafet değiştirmeden nezaketen başını örtmekle yetinmekte. Sen ise palyaçoluk yapmışsın” notlarını düştü.

Zaharova başını örttü, Ruslar şov yapma dedi

Zaharova başını örttü, Ruslar şov yapma dedi

.fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; }

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *